Loading...
İletişim

Hakkımızda

Hakkımızda

Türk Telekom, 81 ilde 260 Bin km’yi aşan yaygın fiber ağı altyapısı ile iletişimde Türkiye’yi saran güç konumundadır. Türk Telekom bünyesinde hizmet veren Toptan İş Birimi, sahip olunan bu yaygın altyapı üzerinden son kullanıcılara iletişim hizmeti vermek isteyen ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından yetkilendirilmiş İşletmecilere “Toptan seviyede” güvenilir ve kaliteli iletişim servisleri sunmaktadır.

İşletmeciler arasında ayrım gözetmeme ilkesine bağlı olarak hizmet veren Türk Telekom Toptan İş Birimi, uzun yıllardır sürdürdüğü faaliyetlerine 2008 yılında “Toptan Satış Direktörlüğü” olarak devam etmiştir. İşletmecilerin ihtiyaçlarını müşteri odaklı bir yaklaşımla karşılayarak en uygun çözümleri zamanında sunmayı hedeflemiş ve bu ivmeyle çalışmalarına yön vermiştir.

İletişim hizmetinden faydalanan son kullanıcı sayısı, yetkilendirilmiş İşletmeci sayısı ve bunlara bağlı olarak İşletmeci taleplerinin artması ile gelişen teknoloji sonucu ihtiyaç duyulan servislerin zenginleşmesi Toptan İş Birimi’nin büyümesi ihtiyacını doğurmuştur.

Şirketimiz,

  • Toptan seviyede sunduğu tüm servisleri daha etkin şekilde yönetmek, yeni servisler ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve iletişimin Türkiye’de daha da yaygınlaşmasını olanaklı kılmak üzere stratejik konularda sektör oyuncuları ile birlikte çalışarak gelişmelere katkıda bulunmak amacıyla “Toptan Pazarlama Direktörlüğü”nü,
  • Artan müşteri taleplerinin zamanında, etkin ve kaliteli biçimde karşılanarak sürdürülebilir müşteri memnuniyeti oluşturma hedefi ile “Toptan Müşteri Hizmetleri Direktörlüğü”nü,

2017 yılında Toptan İş Birimi bünyesine kazandırarak Toptan İş Birimini “Toptan Satış Genel Müdür Yardımcılığı” olarak konumlamıştır.

Müşteri ihtiyaçlarını 360 derece adresleyen fonksiyonlarımız, güçlü iletişim altyapımız ve Türkiye’nin geleceğine olan inancımız ile müşterilerimize “İş Ortağı” olarak bakıyoruz. Bu bakış açısıyla, İş Ortaklarımızın beklentilerine rekabet kurallarına uygun şekilde yaklaşıp yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmak için var gücümüzde çalışıyoruz, buradayız!

Sizinle, daha güçlüyüz!