Loading...
İletişim

Fiberlink

Simetrik bant genişliği ve güvenli erişim imkânı sağlayan FiberLink, paylaşımlı fiber altyapıları üzerinden sunulan noktadan noktaya bir hizmettir. FTTx altyapılarından verilen bu bağlantı hizmeti ile ekonomik iletişimin tadını çıkarabilirsiniz.

FiberLink Size Neler Sunuyor?

Yüksek Kullanılabilirlik
Yüksek düzeyde şebeke yedekliliğine sahip olan Türk Telekom, hizmetin kalitesini ve sürekliliğini garanti altına alan Hizmet Seviyesi Taahhüdü sunarak veri trafiğinizin devamlılığını sağlar.

Güvenlik
Farklı lokasyonlarınız arasında uçtan uca tanımlanan sanal devreler sayesinde güvenli bir ağ oluşturarak iletişim sağlar.

Düşük Maliyet
FiberLink hizmetinin paylaşımlı fiber altyapıları üzerinden tesis edilmesi nedeniyle hem bağlantı maliyetleri hem de ihtiyaç duyulan müşteri tarafı donanımlarının maliyetleri düşüktür, bu yüzden yüksek miktarlarda ilk yatırım yapmanıza gerek yoktur.

Özellikler

  • Türk Telekom tarafından tesis edilen paylaşımlı fiber altyapılarının bulunduğu lokasyonlarda bu hizmetten faydalanabilirsiniz.
  • Download (alma) hızı ve upload (gönderme) hızının birbirine eşit olarak sunulduğu bu hizmette 256 Kbit/s ile 2 Mbit/s arasında değişen hız seçenekleri bulunur.

Teknik Özellikler Bilgisi:

Teknik Özellikler
Lokal Erişim Paylaşımlı Fiber Altyapı
Ağ Teknolojisi Ethernet & GPON
Tek Noktadan Tek Noktaya Var
Tek Noktadan Çok Noktaya Yok
Hizmet Seviyesi Taahhüdü Var
Hız Aralığı 256K - 2MB
Servis Sınıfı Seçeneği Yok
Lokal Erişim Yedeklemesi Yok

Ücretlendirme

Fiberlink Aylık Ücretler
FİBERLİNK Uç Başına Aylık Kullanım Ücretleri (TL)
Hızı (Kbit/sn) İliçi İllerarası
256 57,00 119,68
512 94,00 162,00
1.024 152,00 238,28
2.048 244,00 398,40

Tarifeler, vergiler hariçtir.