Loading...
İletişim

THK Kampanyaları

  • THK İşletmecilerinin 01.07.2018 – 30.06.2019 tarihleri arasında THK kapsamında yapacakları PSTN yeni satışlar için aboneliğin en az 6 ay sürmesi koşuluyla (İşletmeciler arası geçiş (churn) ve Türk Telekom’dan geçiş yapan abonelikler hariç); satış başına indirim verilecektir.
  • Kampanya, yeni satışlara ve abonelik iptali üzerinden en az 1 ay geçmiş satışlara uygulanacaktır. Adreslerde kontrol BBK/PSTN No üzerinden yapılacaktır. Mevcutta abonelik bulunan adreslerde ikinci bir abonelik tesis ettirilerek yapılacak abonelikler kampanyadan faydalanamayacaktır.
  • Kampanya koşullarını sağlayan aboneliklerde aboneliğin en az 6 ay sürmesi durumunda bir sonraki tahakkuk döneminde yeni satış başına 9,48 TL’lik aylık hat kullanım ücreti indirimi, aboneliğin kesintisiz 7 ay sürmesi durumunda bir sonraki tahakkuk döneminde yeni satış başına ilave 9,48 TL’lik aylık hat kullanım ücreti indirimi, aboneliğin kesintisiz 8 ay sürmesi durumunda bir sonraki tahakkuk döneminde yeni satış başına ilave 9,48 TL’lik aylık hat kullanım ücreti indirimi verilecektir.
  • Kampanya dönemi içinde sisteme dahil olan fakat 8 ay süresi içinde hattını dondurmuş müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır. Hat dondurma tarihine kadar verilen destek/destekler geri alınmayacaktır.
  • İşletmeci değişikliği yapılan aboneliklerde, aboneliğin verici İşletmecide en az 6 ay sürmesi koşuluyla aylık hat kullanım ücreti indirimi verilecektir. Kampanya kapsamında alıcı İşletmeciye destek verilmeyecektir.