Loading...
İletişim

DDOS Atak Önleme Hizmetinde İndirim Kampanyası

 1. Kampanya 19.01.2018 tarihinde başlayacak olup 30.06.2018 tarihine kadar yürürlükte kalacaktır.

 2. Türk Telekom’dan Toptan Seviyede 1 Gbps ve üzeri hızlarda Metro Ethernet İnternet, SSG İnternet ve Veri Merkezi Bağlantısı alan İşletmeciler, bu devreler üzerine alınan mevcut ve yeni DDOS Atak Önleme Hizmeti abonelikleri için kampanyadan yararlanabilecektir.

 3. Kampanya kapsamında, 24 aylık taahhüt karşılığında; DDOS Atak Önleme Hizmeti aylık kullanım ücretlerinde %30 oranında indirim uygulanacaktır.

 4. Kampanya kapsamında verilecek olan indirimler;
  a. İnternet ve SSG İnternet için tanımlı bant genişliği,
  b. Veri Merkezi Bağlantısı için tanımlı hız oranının 1:2, 1:5, 1:6, 1:10 olması durumunda bu oranlara göre oluşacak download bant genişliği, esas alınarak, DDOS Atak Önleme Hizmetine ilişkin tarife üzerinden hesaplanacaktır. 

 5. İşletmeciler taahhüt süresi boyunca, kampanya kapsamındaki devrelerde nakil, hız artırımı ve 1 Gbps’in altına düşmemek koşulu ile hız düşümü ve paket değişikliği yapabilecektir.
 6. Kampanya kapsamındaki DDOS Atak Önleme Hizmeti ve bağlı olduğu internet devreleri için taahhüt süresi içerisinde hizmet değişikliği, devir ya da iptal yapılamayacaktır.
 7. Taahhüt süresi sona ermeden, İşletmecinin taahhüdünden vazgeçmesi veya kampanya kapsamındaki DDOS hizmetinin ve/veya bağlı olduğu internet devresinin iptal edilmesi, devredilmesi, hizmet değişikliğinde bulunulması ya da internet devresinin hızının 1 Gbps’in altına düşmesi durumunda, İşletmeci kampanya kapsamından çıkarılır ve kampanyadan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan taahhüt süresi açısından kampanya kapsamında taahhüt verdiği indirimli tarife paketinin tahakkuk etmemiş aylık (indirimli) ücretlerinin toplamının (Kalan Aylar Faydası), İşletmecinin kampanya kapsamından çıktığı/çıkarıldığı tarihe kadar yararlandığı indirim tutarlarının toplamından (Sağlanan Fayda) daha düşük olması durumunda, İşletmeci, Kalan Aylar Faydası’nı Şirketimize tek seferde ödemekle yükümlüdür.

Kampanyaya ait taahhütname için tıklayınız.